Haberler


Gözde Sağlık Grubu Kanser İle Mücadele Sosyal Sorumluluk Projesi'ni Hayata Geçirdi.


Kuşadası Belediyesi ve Gözde Kuşadası Hastanesi işbirliğiyle uzman hekimler eşliğinde Kanserle Mücadele Farkındalık semineri gerçekleştirildi.

DEVAMI

Gözde Grubu'ndan Kuşadası'na Dev Yatırım


Gözde Grubu Kuşadası'nda gerçekleştirdiği 30 milyon dolarlık dev yatırımla bölgenin en kapsamlı ve donanımlı hastanesini faaliyete geçirdi.

DEVAMI

Anne Adaylarina Hayati Uyarilar


Özel Gözde İzmir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Feyza Ağaca Güler, hamilelik süresinde anne ve bebek sağlığını koruyacak önemli açıklamalarda bulundu.

DEVAMI

Gözde İlaç Dünyada Bir İlke İmza Attı


Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, grup bünyesinde hizmet veren Gözde İlaç'ın geliştirdiği Endemesis adlı burun spreyiyle, kanser hastalarının koku hassasiyeti ve hamile kadınların kusma problemine kalıcı çözüm

DEVAMI

Çocuğunuzun Başarısızlığının Altında Gizli Hastalıklar Olabilir


Uzmanlar, okullar açılmadan çocukların kulak-burun-boğaz muayenesinden geçmesi gerektiği, aksi durumda gizli hastalıkların çocukları başarısızlığa götürebileceği konusunda uyardı.

DEVAMI

Menopoz Sonrasi Her Kanama İncelenmeli


Özel Gözde İzmir Hastanesi Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Feyza Ağaca Güler, menopoz sonrası rahimde meydana gelen her kanamanın, mutlaka uzman bir doktor tarafından incelenmesi gerektiğini söyledi. Dr. Güler, “Gerçekleşen her kanama mutla

DEVAMI

Önemsenmeyen Akıntı, Rahim Kanseri Habercisi Olabilir


Prof. Dr. Haşmet Mesut Özsoy, kadınların önemsemediği vajinal bir akıntının, rahim ağzı kanserinin habercisi olabileceği uyarısında bulundu

DEVAMI

Vajinismus Tedavi Edilebilir Mi?


Ülkemizde sanıldığının aksine oldukça sık, nerdeyse her 10 kadından birinde vajinismus görülmektedir. Op. Dr. Feyza Ağaca Güler

DEVAMI

Yanlış Sünnet Bir Ömrü Etkiliyor


Özel Gözde İzmir Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ersin Konyalıoğlu, yanlış bir sünnetin bir ömrü etkileyebildiğini söyledi.

DEVAMI

Rinoplasti Ameliyatı İle Hem Sağlıklı Bir Nefes Hem De İdeal Bir Burun


Burun, yüzde yer alması sebebiyle estetik görünüm açısından büyük bir önem taşırken solunum sisteminin başlangıç noktası olmasından ötürü de son derece büyük öneme sahip bir organdır.

DEVAMI

30 Yıllık Böbrek Taşına Veda Etti.


İzmirli Gülter Arslan ameliyat korkusu nedeniyle otuz yıl böbreğinde ceviz büyüklüğündeki taşla yaşadı.

DEVAMI

Sünnet Ciddi Bir Operasyondur.


Sünnet Nedir? Dünya genelinde her 3 ya da 4 erkekten birinin sünnetli olduğu tahmin edilmektedir. Dünyadaki en eski ve en sık yapılan operasyon olan sünnet, bir erkeğin hayatındaki ilk ve belki de son ameliyatı olacaktır.

DEVAMI

Ameliyatsız Zayıflamada Etkin Yöntem Mide Balonu Uygulaması


OBEZİTE TEDAVİSİNDE MİDE BALONU UYGULAMASI NEDİR? Mide balonu uygulaması beslenme alışkanlığını değiştirerek daha az gıda tüketimi sağlamak, dengeli ve sağlıklı beslenme davranışı oluşturmayı kolaylaştırmak amacıyla, midede bir dolgunluk...

DEVAMI

Prof. Dr. H. Mesut Özsoy Kadın Hastalıkları Ve Doğum Polikliniğimizde Hizmet Vermektedir.


Kadın hastalıkları ve doğum kliniği güncel tıbbın gerektirdiği donanım ve birikimiyle her yaş dönemindeki kadınların karşılaşabileceği jinekolojik hastalıkların çözümü konularında hizmet vermektedir.

DEVAMI

Her On Kadından Biri Vajinusmus


Kadın Doğum Uzmanı Dr. Feyza Ağaca, Türkiye’de her on kadından birinde vajinusmus hastalığının görüldüğünü söyledi.

DEVAMI

Hastanede Gebelik Okulu


ÖZEL Gözde İzmir Hastanesi, anne adaylarının sağlıklı ve bilinçli bir hamilelik süreci geçirmelerini sağlamak amacıyla "Gebelik Okulu" eğitimlerine başladı.

DEVAMI

Kadin Hastaliklari Uzmanindan Kadinlara Menopoz Uyarisi


Özel Gözde İzmir Hastanesi doktorlarından Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Feyza Ağaca Güler, Türkiye’de menopoz yaşının 48 ile 52 yaş aralığında olduğunu açıkladı.

DEVAMI

Grip Ve Nezle Zatürreye Dönüşebilir!


Uzmanlar, kışın halk arasında yaygın olarak görülen soğuk algınlığı hastalıklarının bağışıklık sistemi düşük olan çocuklarla, kanser ve şeker hastalarında zatürreye yol açabildiğini belirtiyor.

DEVAMI

Kasık Derisinden Vajina Yaptılar


İzmir'de, doğuştan rahmi olmayan ve vajinasının bir kısmı bulunmayan 23 yaşındaki K.S.'ye kasıktaki derisinden operasyonla yapay vajina yapıldı.

DEVAMI

İzmir’E 10’Uncu Üniversite Müjdesi


Türkiye’ye sağlık, inşaat, gayrimenkul, enerji ve medya alanlarında kazandırdığı yatırımlarla bilinen Gözde Grubu, İzmir’e yeni bir üniversite müjdesi verdi.

DEVAMI

Rahim Duvari Kanseri Her Yaştan Kadini Tehdit Ediyor


Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mesut Özsoy, menopoza yakalanmadan bir yıl öncesi ve menopozdan iki yıl sonrasının rahim duvarı kanseri açısından riskli bir dönem olduğunu söyledi.

DEVAMI