Hizmetlerimiz


örümcek Ağı Estetiği


Örümcek ağı estetiği ameliyatsız yüz germe, canlandırma ve lifting işlemidir. Yer çekimine ve ilerleyen yaşa bağlı olarak zaman içinde oluşan ince çizgiler, sarkmalar, kötü hava koşulları, sağlıksız beslenme ve sık kilo alıp vermeye bağlı olarak, daha da derinleşmeye başlar. Örümcek Ağı Tekniği bu noktada estetik cerrahiye alternatif, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulaması olarak fayda sağlar.

DEVAMI

Kimyasal Peeling


İçeriğinde meyve asitleri ve salisilik asit olan kimyasallar yardımı ile deriyi soyma ve canlı deriyi ortaya çıkarma işlemine kimyasal peeling denir. Amaç, ölü deriyi kontrollü şekilde soymak ve deri altında hücre yapımını hızlandırmaktır.

DEVAMI

Emg Nedir?


EMG , elektrik ve iğne yardımıyla sinir sıkışıklığı ve kas hastalıklarının teşhisini sağlayan ölçüm yöntemidir.

DEVAMI

Plazma Enerjisi Ile Ameliyatsiz çözüm


Plasmage, 15 yıldır Avrupa’da yaygın olarak kullanılan, CE belgeli bir uygulamadır. Dermatologlar,Göz Hekimleri, Plastik Cerrahlar ve Medikal Estetik doktorları tarafından tercih edillen son jenerasyon bir cihazdır.

DEVAMI

Evla Geleceğin Tibbi


Gün geçtikçe daha da popülerleşen ve geleceğin tıbbı olarak adlandırılan Girişimsel Radyolojinin, ülkemizde yaygınlaşan varis tedavisidir.

DEVAMI

Selülit Tedavisi


Günümüzde birçok kadının problemi olan selülit, gelişen teknoloji ile birlikte çözümsüz bir dert olmaktan çıkıyor.

DEVAMI

Ameliyatsız Ağrısız Miyom Tedavisi


Miyom embolizasyonu, miyomu besleyen damarların tıkanması sonucunda anjiyografi ile gerçekleşen ameliyatsız tedavi yöntemidir. Amaç, rahmi besleyen damarların tıkanarak miyomların küçülmesi ve yok edilmesinin sağlanmasıdır. Diğer miyom tedavilerden farkı rahmin ameliyat ile alınması gerekmez. İşlem anjiyografi ile yapıldığı için narkoz kullanılmaz. Ameliyat izi yoktur ve kişi işlem sırasında ağrı hissetmez. Miyom, 35 yaş üstü kadınlarda en sık görülen rahatsızlıklardan biridir. Rahim içinde aynı anda birçok miyom bulunabilir. Östrojen hormonu miyomların üreme çağında ve hamilelikte daha fazla büyümesine neden olurken menapozda miyomlarda küçülme gözlemlenir.

DEVAMI

Kansizlik


Kansızlık, kandaki hemoglobin miktarının erişkin ve çocuklarda belli değerlerin altına düşmesi durumudur. kandaki Hemoglobin (Hb) değerlerinin 11 g/ dl’nin altına düşmesi kansızlık tanısının konulmasında önemli bir faktördür.

DEVAMI

Saç Ekimi


Saç ekimi, çeşitli nedenler ile saçı dökülen ya da saçının % 50 den fazlası seyrelen kişilere en doğal yollarla saçı kalıcı olarak kazandırma olarak tanımlanabilir.

DEVAMI

Eeg Nedir?


Beynin elektriksel etkinliğinin değerlendirilmesi amacıyla yapılan bir işlemdir.

DEVAMI

Trifokal Lens


Trifokal göz içi lensler, uzağı ve yakını iyi görmeyi sağlarken aynı zamanda orta mesafede de net bir görüş sağlayabilme özelliğine sahiptir. Trifokal lens tedavisi yalnızca katarakt tedavisinde değil, görme bozukluklarının tedavisinde de kullanılır.

DEVAMI

Vitrektomi Ameliyatı


Gözün arka tarafında meydana gelen hastalıkların tedavisinde tercih edilen Vitrektomi ameliyatı, çok ince ve emici özellikte olan bir alet yardımı ile göz içine girilerek göz arkasındaki jelin boşaltması ile gerçekleşir.

DEVAMI

Oküloplasti


Cerrahi uygulama duruma göre genel veya lokal anesteziyle yapılır. İşlem süresi iki göz için yaklaşık 45 - 50 dakikadır.

DEVAMI

Glokom (göz Tansiyonu)


Glokom (Göz Tansiyonu), göz içi basıncının yükselmesi ile görme sinirinin hasar görmesi sonucu ortaya çıkan ve tedavi edilmediği takdirde körlükle sonuçlanan sinsi bir göz hastalığıdır.

DEVAMI

Göz Kapaklarınız Görüşünüze Engel Olmasın!


Göz kapağı cerrahisinde alt ve üst göz kapaklarında yer alan fazla yağ, kas ve deri dokusu çıkartılır ve bu dokulara destek olan göz çevresi bölümlerinin gerginleştirilmesi sağlanır. Bu cerrahi uygulamada sarkan, içe veya dışa dönen üst ve alt göz kapakları, fazla yağ toplanmasına bağlı oluşan torbalanmalar ve göz çevresi kırışıklıkları düzeltilir.

DEVAMI

Ağrısız Yaşamayı Hediye Ediyoruz... Diz Ameliyatında Yeni Yöntem!


Robotik diz protezi sırasında 3 boyutlu hastanın diz anatatomisi modeli çıkartılarak kişiye özel cerrahi planlaması yapılır. Bu sistem ile cerrah olabilecek en iyi cerrahi sonucu bilgisayar karsısında simule etmiş olur.

DEVAMI

Saç Mezoterapisi


Mezoterapi yöntemi saçlarınıza ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminleri geri kazandırarak onları hem dış etkilerden korur hem de dökülme oranları azaltır.

DEVAMI

Prp Ile Hemen Tazelenin!


Platelet Rich Plazma kelimelerinin ilk harflerinin yazılarak isim verilen PRP tedavisi, cilt gençleştirme yöntemlerinin en etkili ve en iyi cilt tedavisi veren yöntemlerinden biridir.

DEVAMI

Botoks


Günümüzde kırışıklıkların azaltılmasında en popüler yöntem olarak kabul edilen ve tüm dünyada kullanımı artan Botoks, Gözde Hastanesi'nde Dermatoloji Uzmanımız Dr. Deniz Yurtman Havlucu tarafından uygulanmaktadır.

DEVAMI

Mezoterapi


İçinde mineral,vitamin,antioksidan ve hyaluronik asit bulunan ilaçların karışımlar halinde mikroenjeksiyon tekniği ile cilt altına enjekte edilmesi yöntemidir.

DEVAMI

Endometrial Polip (rahim Içerisinde Polip)


Rahim polipleri hemen hemen her zaman iyi huyludur. Patoloji sonucunda nadiren polip zemininde malignite yani kansere rastlanabilmektedir. Alınmayan polip zamanla büyüyebilir, aşırı kanamaya neden olabilir ve eğer altında kanser varsa ilerleyip kötü sonuçlara neden olabilir. Prof. Dr. H. Mesut Özsoy

DEVAMI

Kronik Prostatit Tedavisinde Yeni Dönem!


Kronik Prostatit tedavisinde sıklıkla uzun süreli antibiyotik tedavisi uygulanmaktadır, ancak çoğu vakada bu tedavi işe yaramaz. Dirençli kronik prostatit vakalarında girişimsel olarak uygulanabilecek ideal tedavi yöntemi TUMT'dur. Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ersin Konyalıoğlu

DEVAMI

Burun Estetiği


Hem Sağlıklı bir Nefes Hem de İdeal Bir Burun... 12 yıllık deneyimimizle 1.500'den Fazla Rinopliasti (Burun Estetiği) Operasyonu

DEVAMI

Idrar Kaçırmanız Varsa; Idare Etmeyin


İdrar kaçırma, kişilerin yaşam kalitesini bozan ve sosyal sıkıntılara yol açan bir durumdur. Özellikle kadınlarda ileri yaş, çok sayıda doğum yapmak ve aşırı kilo gibi nedenlerle ortaya çıkan idrar kaçırma, önemli hastalıkların belirtisi de olabilir.

DEVAMI

Tüm Gebeliklerin Yaklaşık %8'i Erken Doğum Ile Sonuçlanır.


Erken doğum ile sonuçlanan gebeliklerde bebekte görme ve işitme problemleri, kronik akciğer hastalığı, okul başarısızlığı, serebral palsy (spastik çocuk) görülme ihtimali daha yüksektir. Bir kez erken doğum yapmış olan anne adayında bu durumun sonraki gebeliklerde tekrarlama riski %25-50 arasındadır. İkiz gebelikte doğumun tekil gebeliklerden daha erken başlaması kuraldır ve bazı durumlarda eylem 36. haftadan önce başlayabilir. Bebeğin yaşama şansı doğum haftası ilerledikçe artar. Erken doğumda 24. haftada dünyaya gelen bir bebeğin yaşama şansı çok az iken, 26. haftadaki doğumlarda bebeklerin yaşama şansı yaklaşık %50'dir.

DEVAMI