İleri Tedaviler


Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği


Üst ve alt göz kapaklarındaki sarkmalar, cerrahi operasyona gerek kalmadan plazma cihazıyla düzeltiliyor.

DEVAMI

SAĞLIKLA BÜYÜYORUZ


Özel Gözde İzmir Hastanesi bünyesine kattığı Özel Deniz Hastanesi ile birlikte hizmet alanını genişleterek toplumun tüm kesimlerine kaliteli, doğru ve güvenilir sağlık hizmeti verebilmek adına bütün gücüyle çalışmaya devam edecektir.

DEVAMI

Ameliyatsız Obezite Tedavisi


Halk arasındaki adıyla mide balonu (İntra Gastrik Balon) obezite tedavisinde uygulanan etkili bir yöntemdir. Bu bir ameliyat değildir. Kesi, dikiş yoktur ve hastanede yatmayı gerektirmez. Aynı gün taburcu olup günlük rutine dönülebilir.

DEVAMI

Kanal Daralması


Biraz yol yürüdükten sonra bacaklarım uyuşuyor, hemen oturacak yer arıyorum, düşecekmiş gibi hissediyorum diyorsanız kanal daralması riskiniz olabilir.

DEVAMI

Check-up Hizmetleri


Herhangi bir yakınmanız olmasada sağlık durumuzunuzun yılda bir kez genel değerlendirilmesi önemlidir.

DEVAMI

Bel ve Boyun Ağrılarında “Ameliyatsız Yöntem”


Toplumda en sık görülen şikayetlerden olan bel, boyun ağrıları bazı kişilerde kronik bir durum haline gelebiliyor.

DEVAMI

Varislere Ameliyatsız Çözüm


Yıllardır sadece ameliyat tedavisi olan varis son 15 yıldır; lazer, radyofrekans, yapışkan(zamk) ve köpük tedavisi gibi ameliyatsız yeni yöntemler ile tedavi edilebilmektedir.

DEVAMI

Diz Ağrılarına Kanınızdan Gelen Şifa


Vücudun hastalıkları iyileştirme potansiyeli kullanılarak kişinin kendi kanıyla iyileşmesine imkân veren PRP tedavisi ile diz ve omuz ağrılarında ilaçsız tedavi yapılabiliyor.

DEVAMI

Lazerle Böbrek Taşı Tedavisi (RIRS)


RIRS yönteminde görüntülenen böbrek taşları holmium lazer ile küçültülür. Görüntüleme video kamera ile yapılmaktadır.Böbrek ve idrar kanalına zarar vermeden taşlar çıkartılır.

DEVAMI

İdrar Kaçırmanız Varsa; İDARE ETMEYİN


İdrar kaçırma, kişilerin yaşam kalitesini bozan ve sosyal sıkıntılara yol açan bir durumdur. Özellikle kadınlarda ileri yaş, çok sayıda doğum yapmak ve aşırı kilo gibi nedenlerle ortaya çıkan idrar kaçırma, önemli hastalıkların belirtisi de olabilir.

DEVAMI

Ameliyatsız Prostat Tedavisi


50 yaş üstü erkeklerde önemli sağlık problemlerinin başında görülen prostat her 4 erkekten birinde karşımıza çıkıyor.

DEVAMI

Lazer Epilasyon ile Batık ve Tüylerinizden Kurtulun


Günümüzde kadın ve erkekler tarafından oldukça rağbet gören ve yaşamın estetik kalitesini arttıran lazer epilasyon uygulamalarının, uzman hekim tarafından yapılması sağlık açısından büyük bir önem taşıyor.

DEVAMI

LUVİVA ile Rahim Ağzı Kanserinde Erken Teşhis


Rahim Ağzı Kanserinde 2 yıla kadar daha erken evrede tespit sağlan LuViva,FDA onaylı klinik bir çalışmadır. İleri Teknoloji Servikal Tarama (LuViva) sayesinde kanser öncülü hücresel değişimler, Pap Smear ve HPV testlerine göre daha erken evrelerde tespit edilir.

DEVAMI

Kesisiz, Dikişsiz Hemoroid Tedavisi


Hemoroid iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır. İç hemoroid durumunda fazla ağrı ve kaşıntı görülmez ancak ileri aşamalarda dışarı şıkan memeler görülebilir. Dış hemoroid ise genelde ağrı ve yanma ile kendini gösterir.

DEVAMI

FUE Yöntemiyle Kalıcı Saçlarınıza Kavuşun


Saç ekimi için, kişinin saçında büyük bir açıklık olması şartı aranmaz. Hafif seyrelme olan bölgeler veya kısmen açıklık olan bölgeler için de saç ekimi uygulanabilir.

DEVAMI

Akıllı Mercekler ile Uzak-Yakın Gözlüklerinizi Atın


Akıllı göz içi lensler, uzağı ve yakını iyi görmeyi sağlarken aynı zamanda orta mesafede de net bir görüş sağlayabilme özelliğine sahiptir.

DEVAMI

Diz Ameliyatında “Robot” Dönemi


Robotik diz protezi sırasında 3 boyutlu hastanın diz anatatomisi modeli çıkartılarak kişiye özel cerrahi planlaması yapılır. Bu sistem ile cerrah olabilecek en iyi cerrahi sonucu bilgisayar karsısında simule etmiş olur.

DEVAMI

Kronik Prostatit Tedavisinde Ameliyatsız Yöntem


Kronik Prostatit tedavisinde sıklıkla uzun süreli antibiyotik tedavisi uygulanmaktadır, ancak çoğu vakada bu tedavi işe yaramaz. Dirençli kronik prostatit vakalarında girişimsel olarak uygulanabilecek ideal tedavi yöntemi TUMT'dur. Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ersin Konyalıoğlu

DEVAMI