0232 458 20 20

LUVİVA ile Rahim Ağzı Kanserinde Erken Teşhis

Rahim Ağzı Kanserinde 2 yıla kadar daha erken evrede tespit sağlan LuViva,FDA onaylı klinik bir çalışmadır. İleri Teknoloji Servikal Tarama (LuViva) sayesinde kanser öncülü hücresel değişimler, Pap Smear ve HPV testlerine göre daha erken evrelerde tespit edilir.

Biz Sizi Arayalım

Telefon Numaranızı Bırakın,
Randevu Talebiniz İçin Biz Sizi Arayalım.
Whatsapp Numaramız     +90 545 548 72 25

 

 

Multimodal Hyperspectroscopy (MHS) Teknolojisi

LuViva, MHS teknolojisi sayesinde serviksin derin tabakalarındaki doku hücrelerinde meydana gelen morfolojik ve biyokimyasal değişimleri tespit eder.

 

Nasıl Çalışır?

Saf beyaz ışık özelliği sayesinde serviks dokusunu bazal katmandan itibaren taramaya başlar. Kanser kaynaklı değişimlerin başladığı hücresel değişimleri analiz eder. Bu özellik sayesinde kolposkopi ile görüntüleme durumuna gelmeden 2 yıla kadar varan daha erken evrede tespit sağlanır.

 

Özellikleri Nelerdir?

Rahim Ağzı Kanserinde 2 yıla kadar daha erken evrede tespit sağlan LuViva,FDA onaylı klinik bir çalışmadır. 

SIK SORULAN SORULAR
İlk ve tek ileri teknoloji servikal tarama cihazi olan LuViva da kanser öncülü hücresel değişimler 2 yıla kadar daha erken evrede tespit edilir.
Sadece uzman bir hekim tarafından uygulanmalıdır.
LuViva, ağrısız bir uygulamadır.
MHS teknolojisi sayesinde geleneksel yöntemlerin erişim sağlayamadığı bölgelere etki eder ve erken tespit sağlar. Bu özelliğinden dolayı daha erken ve kesin sonuçlar verdiği için diğer yöntemlerin uygulanmasına gerek yoktur.