Haberler


Kuzey Iraklı Hasta, Malatya’da Sağlığına Kavuştu


Kuzey Irak'tan gelen şeker hastası kadın, geçirdiği operasyonla yeniden görmeye başladı.

DEVAMI

Ankara’dan Gözde Hastanesine Tedavi Olmak Için Geliyor


Malatya’da, 3 yıl önce Parkinson hastalığı teşhisi konulan emekli öğretmen Rüştü İzmir (76), Ankara’da yaşamasına karşın doktor, hastane ve hastane çalışanlarından memnun kaldığı için düzenli olarak Gözde Sağlık Grubu’na gelip tedavi alıyor.

DEVAMI

Gürcü Hastalar Sağlıklarına Malatya’da Kavuştu


Gürcistan'da yaşayan ve ortopedik rahatsızlığı bulunan birçok hasta, sağlıklarına kavuşmak için Malatya'ya geliyor.

DEVAMI

Kontrolsüz Göz Damlası Kullanımına Dikkat


Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mete Açıkgöz, hekim bilgisi dışında kontrolsüz uzun süre damla kullanmamaları konusunda dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

DEVAMI

Kaymakama Göz Ameliyatı


Arapgir Kaymakamı Salih Sak, yeni teknoloji ile gözlüklerden kurtuldu

DEVAMI

'' Doğru Hastaya Doğru Teknik ''


Malatya Gözde Hastanesi’nde hayata geçen son teknoloji ‘No Touch’ hakkında bilinmeyenleri Opr. Dr. Mete Açıkgöz gazetemiz Malatya Söz’e anlattı.

DEVAMI

Lazer Teknolojisi Ile Bir Kaç Dakikada Gözlüklere Elveda


İnsanlarda özellikle 45 yaşından sonra yaygın olarak başlayan uzak ve yakın görme bozukluğu, Malatya'da uygulanan lazer teknolojisi ile tarihe karışıyor.

DEVAMI

Yüksek Miyop Hastamız Lasik( Lazer) Ile Gözlüklerine Veda Etti!


-7 derece yüksek miyop astigmat olan ve gözlük kullanamayan hastaya Op. Dr. Mete Açıkgöz tarafından LASIK+ Excimer Lazer uygulanarak hastanın gözlük kullanma sıkıntısına son verildi.

DEVAMI

Gözlüklerinizden Kurtulmanın En Etkin Yolu No Touch Lazer


Hastalarımıza tavsiyemiz, teknolojinin gerisinde kalmamaları. Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mete Açıkgöz; Uygun hastalarda en opsiyonel ve mükemmel sonuçlara insan eli değmeden yapılan NOTOUCH teknolojisi sayesinde ulaşıyoruz.

DEVAMI

Aydınlığa Kavuştu


Malatya’da sol gözüne ağacın dalının çarpması sonucu gözünde ani görme kaybı yaşayan hasta, vitrektomi ameliyatıyla yeniden görmeye başladı. Sol gözüne ağacın dalı çarpan Nevzat Arpacı ani bir görme kaybı yaşadı.

DEVAMI

Hilterapi'de %90 Başarı Oranı


Hilterapi (yüksek enerjili lazer) tedavi yöntemi hakkında bilgi veren Gözde Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzm. Dr. Gökhan Kalı, bu tedavi yönteminin diğer tedavi yöntemlerine oranla daha etkili bir tedavi yöntemi olduğunu ve yüzde 90 başar

DEVAMI

Almanya'dan Malatya'ya Gelip Estetik Ameliyatı Oldu


Almanya'nın Duisburg şehrinde yaşayan 45 yaşındaki Sabine Schubert, bir tanıdığı sayesinde önceden randevu alarak Malatya'daki özel bir hastanede estetik ameliyatı oldu.

DEVAMI

Kıdemli Doktorlara €özverili çalışma’ Plaketi


Gözde Sağlık Grubu doktorları Op. Dr. Sezai Orhan’a, Uzm. Dr. İrfan Atasoy’a ve Op. Dr. Yusuf Ziya Bahşi’ye, Malatya Tabip Odası tarafından plaket verildi.

DEVAMI

Ms Aniden Ortaya çıkabilir Ve Aniden Kaybolabilir


Gözde Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doktor Yusuf Ziya Bahşi, MS (Multipl Skleroz) hastalığının aniden ortaya çıkabileceğini ve aniden kaybolabileceğini söyledi.

DEVAMI

30 Yıl Burnundaki Silgiyle Yaşadı


İlkokul'da burnuna silgi kaçan kadın, 30 yıl boyunca burnundaki silgiyle yaşadı.

DEVAMI

Mesane Kanseri Hastası Tedavi Edildi


Malatya'da mesane kanseri hastası Emin Gönertaş (57) başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu.

DEVAMI

Hemşirelere Mesai Başında Karanfilli Sürpriz


Gözde Sağlık Grubu, hemşireler günü dolayısıyla bünyesinde çalışan hemşire ve hemşire adaylarına karanfil verildi.

DEVAMI

Karaman, Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını Kutladı


Gözde Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. 

DEVAMI

Gözde Sağlık Gurubundan Siyah Kurdeleli Tepki


Gözde Sağlık Grubu Ankara'daki bombalı saldırıyı siyah kurdele takarak protesto etti. Ankara’daki tren garına giden köprü altında barış mitingi öncesinde meydana gelen saldırıyı kınamak amacıyla Gözde Sağlık Gurubu tüm sağlık çalışanları siyah kur

DEVAMI

Gözde Hastanesi Protokol Imzaladı


Özel Gözde Hastanesi, Tarım İş Sendikası Malatya Şubesi ile protokol imzaladı. Protokol kapsamında, Tarım İş Sendikası üyeleri ve ailelerinin ayakta ve yatarak tedavilerinde alınan katkı paylarında indirim yapılacak.

DEVAMI

Soğuk Algınlığına Dikkat!


Gözde Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı Doktor Ali İhsan Bebek, soğuk algınlığına 200'den fazla virüsün sebep olabileceğine dikkat çekerek, vatandaşlara uyarılarda bulundu.

DEVAMI

Gözde Sağlık Grubu Ilklere Imza Atmaya Devam Ediyor


Malatya Özel Gözde Sağlık Grubu, yeni hastanesi ANAMED'i (Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi) basın mensuplarına tanıttı.

DEVAMI

Sağlık Personeline Eğitim Verildi


Malatya Özel Gözde Akademi Hastanesi'nde görev yapan sağlık personellerine 'kaliteli sağlık hizmetleri' konusunda eğitim verildi.

DEVAMI

Gözde Hastanesinden Himyaç-der Aracılığıyla Bayır Bucak Türkmenlerine Ilaç Yardımı


HİMYAÇDER genel merkezi Malatya’da Suriye Bayırbucak Türkmenleri için İlaç yardım kampanyası düzenledi.

DEVAMI

Abbd’den Gözde Sağlık Grubuna Başarı ödülü


Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesinin 10. Kuruluş Yıl Dönümü anısına Gözde Sağlık Grubu adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim karaman ‘a Başarı Ödülü verildi.

DEVAMI

Kurumlar Vergi Rekortmeni Bu Yılda Değişmedi


Malatya'da, kurumlar vergisi rekortmeni değişmedi. Gözde Sağlık Grubu olarak bilinen Ultra Emar Sağlık Merkezi, bir kez daha vergi rekortmeni oldu

DEVAMI

Gözde Sağlık Grubu Vatandaşları Bilgilendirdi


Sosyal sorumluluk projeleriyle vatandaşları sağlık konusunda bilinçlendiren Gözde Sağlık Grubu Gürün Festivali’nde stant açarak, vatandaşlarla bir araya geldi.

DEVAMI