0422 323 23 23

Hilterapi'de %90 Başarı Oranı

Yıllardır vücudunuzdaki ağrılardan şikâyet ediyor ve denediğiniz hiçbir tedavi yönteminden sonuç alamıyorsanız ”Hilterapi” ile tanışmalısınız. Hil Terapi olarak da bilinen HİLT FDA (Amerikan Gıda ve ilaç Dairesi) onaylı bir ağrı tedavisidir. Hilterapi tedavisinin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ve sağlık kuruluşlarınca tasdik edilmiştir. Hastaların ağrılarının geçici olarak değil, kalıcı ve kesin bir şekilde tedavi edilmesini sağlayan Hilterapi, kısa sürede iltihap giderici ve ağrı kesici etki yaratmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Telefon Numaranızı Bırakın,
Randevu Talebiniz İçin Biz Sizi Arayalım.

Hilterapi tamamen AĞRISIZ bir Tedavidir!

Hilt, uygulanan bölgedeki dokuların derin bölgelerine ulaşarak o bölgedeki kan dolaşımını arttırır, ödemi azaltır, iyileşmeyi sağlayacak hücreleri aktifleştirerek yıpranmış ve travmaya uğramış dokuyu tamir eder. Yüksek yoğunluklu lazer (Hilt) dolaşımı arttırıcı, iyileşmeyi hızlandırıcı özelliği sayesinde ağrıyı çok belirgin şekilde ortadan kaldırır. Tamamen ağrısız ve zararsız olan bu tedavi yöntemi sırasında hasta uygulanan bölgede hafif bir ısı artışı hisseder. Bu tedavi yöntemi özellikle günlük yaşamı olumsuz etkileyen akut-kronik ağrılara yöneliktir. Boyun, sırt ve bel ağrıları başta olmak üzere kas-tendon yaralanmaları, boyun ve bel fıtıkları, kas romatizması (fibromiyalji), tetik nokta ağrıları, tenisçi ve golfçu dirseği, diz ve kalça kireçlenmeleri, eklem hastalıkları, omurga rahatsızları, sinir sıkışmaları gibi rahatsızlıkları tedavi eder. Ayrıca lazer tedavisi sırasında mutlaka gözlük takılması gerekiyor. Lazeri uygulayan fizyoterapist ve hasta mutlaka gözlük kullanmalı ve kıyafet üzerinden uygulama yapılmamalıdır. Romatizma hastalıkların aktif dönemlerinde, kanser hastalarında ve gebelerde uygulanmamalıdır. Ayrıca dövmeli bölge üzerine uygulama yapılmamalıdır

 

 

Hil Terapinin İyi Geldiği Hastalıklar
Hilterapi ağrı tedavisi lazer teknolojisinin ulaştığı en gelişmiş tedavi şeklidir. Hilterapi tedavi yöntemi, daha önceki lazer tedavi cihazlarına göre çok daha yoğun olan lazer ışınları sayesinde çok daha etkili, çabuk ve kalıcı sonuçlar alınmasını sağlar. Hilterapi ünitemizde çağımızın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak üretilmiş Hilterapi ile hastalarımızın her türü bel ağrısı ve bel fıtığı tedavisini gerçekleştiriyor ve daha ilk seansta hastalarımızın şikayetlerini azaltmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Hilterapi gelişmiş lazer teknolojisinin ulaştığı en son tedavi şeklidir. Çağımızın en gelişmiş lazer tedavisi olan Hilterapi tedavi yöntemi, güçlü lazer ışınları sayesinde diğer lazer uygulamalarına göre çok daha etkili ve çabuk sonuç alınmasını sağlar. Ağrı tedavisinde gelinen en gelişmiş nokta olan Hilterapi ile birçok hastamız daha ilk seansta boyun ağrılarında azalma görmektedir. Hilterapi ünitemiz tüm boyun ağrısı ve boyun fıtığı tedavileriniz için hizmetinizdedir.
Hilterapi lazer teknolojisinin ulaştığı en son noktadır. Hilterapi’de kullanılan güçlü lazer ışınları ,normal lazer uygulamalarına oranla dokunun daha derin bölgelerine ulaşabilmekte ve derin kas ve tendon patolojilerinin yanı sıra, kondropatilerin tedavisinde de şaşırtıcı derecede sonuç alınmasını sağlamaktadır. Daha ilk seansta ağrıda azalma sağlayabildiğimiz Hilterapi ünitemizde topuk dikeni problemi olan ve tüm diğer ayak ve topuk ağrısından şikayet eden hastalarımız etkin ve kalıcı bir şekilde tedavi edilmektedir.
Kas ağrısı hemen hemen herkesin hayatında dönem dönem başına gelen bir rahatsızlıktır. Kimi zaman hafif bir rahatsızlık şeklinde ortaya çıkıp birkaç gün içinde geçerken, kimi zaman da aylarca ızdıraplar içinde kıvranmanıza neden olabilir. Kas ağrısı boyun, sırt, kollar, bacaklar, eller, ayaklar olmak üzere vücudumuzun her yerinde gelişebilir. Kas ağrıları ağrı sebibine bağlı olarak vücudumuzun belli bir bölgesinde localize bir şekilde veya tüm vücüdumuza yayılmış olarak hissedilebilir. Kas ağrısı bazıları için büyük ızdıraplara neden olan ve hayat kalitelerini önemli ölçüde azaltan bir problem olsa da aslında bu ağrılardan kurtulmak günümüzün gelişmiş ağrı tedavisi teknolojileri ile son derece kolay. Bu teknolojilerin en ileri seviyede kullanıldığı yoğun lazer tedavisi olan Hilterapi sayesinde kliniğimizde hastalarımızın şikayetleri daha ilk seanstan çok büyük ölçüde giderilmektedir.
Hilterapi ağrı tedavisi lazer teknolojisinin ulaştığı en gelişmiş tedavi şeklidir. Hilterapi tedavi yöntemi, daha önceki lazer tedavi cihazlarına göre çok daha yoğun olan lazer ışınları sayesinde çok daha etkili, çabuk ve kalıcı sonuçlar alınmasını sağlar. Hilterapi ünitemizde çağımızın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak üretilmiş Hilterapi ile hastalarımızın her türlü kas romatizması tedavisini gerçekleştiriyor ve daha ilk seansta hastalarımızın şikayetlerini azaltmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Eklem ağrısı hemen hemen herkesin hayatında dönem dönem başına gelen bir rahatsızlıktır. Kimi zaman hafif bir rahatsızlık şeklinde ortaya çıkıp birkaç gün içinde geçerken, kimi zaman da aylarca ızdıraplar içinde kıvranmanıza neden olabilir. Eklem ağrıları, kollar, bacaklar, eller, ayaklar olmak üzere vücudumuzun her yerinde gelişebilir. Eklem ağrıları ağrı sebebine bağlı olarak vücudumuzun belli bir bölgesinde localize bir şekilde veya tüm vücüdumuza yayılmış olarak hissedilebilir. Eklem ağrıları bazıları için büyük ızdıraplara neden olan ve hayat kalitelerini önemli ölçüde azaltan bir problem olsa da aslında bu ağrılardan kurtulmak günümüzün gelişmiş ağrı tedavisi teknolojileri ile son derece kolay. Bu teknolojilerin en ileri seviyede kullanıldığı yoğun lazer tedavisi olan Hilterapi sayesinde kliniğimizde hastalarımızın şikayetleri daha ilk seanstan çok büyük ölçüde giderilmektedir.
Hilterapi gelişmiş lazer teknolojisinin ulaştığı en son tedavi şeklidir. Çağımızın en gelişmiş lazer tedavisi olan Hilterapi tedavi yöntemi, güçlü lazer ışınları sayesinde diğer lazer uygulamalarına göre çok daha etkili ve çabuk sonuç alınmasını sağlar. Hilterapi ünitemiz tüm kas ve bağ doku zorlanmalarının tedavisi için hizmetinizdedir.


Hilterapi | Hilt Terapi ; Günümüzün En Etkili Ağrı Tedavisidir.

Bin 64 nm dalga boyunda ve Nd:YAG diye adlandırılan bir, kaynak yapısına sahiptir. Soğuk lazerlerle, oranla 50 kat daha güçlüdür ve yaklaşık 12 santimetre doku derinliğine kadar etki gösterir. Hilterapi, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onay almış etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir tedavi yöntemidir. Düşük ve orta düzeyli lazerlerin aksine, yüksek enerjili lazer hızlı ve etkili bir tedavi sağlar ve yaklaşık yüzde90 civarında bir başarıya sahiptir

SIK SORULAN SORULAR