İleri Tedaviler


ELEKTROFİZYOLOJİK ÇALIŞMA VE ABLASYON TEDAVİSİ


Kalp ritim bozuklukları kendilerini genellikle çarpıntı ya da bayılma şeklinde gösterir. Kasık damarlarından girilerek yapılan elektrofizyolojik çalışma işlemi ile ritim bozukluğunun nedeni araştırılır; uygun bulunması durumunda radyofrekans enerji kullanarak bu ritim bozukluğu ortadan kaldırılır.

DEVAMI

ALZHEİMER Nedir?


Alzheimer Hastalığı unutkanlıkla başlayan bir beyin hastalığıdır. Yavaş yavaş ilerler, zamanla kötüye gider.

DEVAMI

Parkinson Hastalığı Nedir?


Beyinde dopamin üreten hücrelerin kaybı ile ortaya çıkan bir hastalıktır.

DEVAMI

Sarı nokta hastalığı (Makula dejenerasyonu)


Makula dejenerasyonu olarak bilinen sarı nokta hastalığı genellikle katılımla geçen, 55 yaş sonrası kişilerde ve bazen genç hastalarda , sigara içenlerde ve yetersiz beslenenlerde sık görülen, ilerlemesi durumunda görme kaybına yol açabilen gözde makula ismi verilen bölgenin bozulmasıyla karakterize bir retina hastalığıdır.

DEVAMI

PROSTAT ARTER EMBOLİZASYONU


Girişimsel radyologlar tarafından uygulanan prostat arter embolizasyonu, tüm BPH hastalarında uygulanabilen en yeni minimal invaziv tedavi seçeneğidir.

DEVAMI

PRP (Platelet Rich Plasma) ile Cerrahisiz, İlaçsız Tedavi!


PRP (Platelet Rich Plasma) ile kişinin kendi kanından elde edilen trombositlerden kıkırdak ve bağ dokusunu iyileştirici özelliğe sahip büyüme faktörleri salınmaktadır. Uzm. Dr. Gökhan KALI

DEVAMI

VİTREOLİZİS LAZER TEKNOLOJİSİ İLE GÖZ ÖNÜNDE UÇUŞAN LEKELERE SON..


Hiç sebep yokken gözünüzün önünde görünmeye başlayan küçük siyah lekeler ile kendini gösteren “Göz uçuşması”, artık, saniyenin milyarda biri ile atış yapan Vitreolizis lazer uygulaması sayesinde, yatarak tedaviye gerek bırakmadan ayakta tedavi edilebiliyor.

DEVAMI

Keratokonus Hastaları, Kornea Bozukluğu Olan Hastalar CCL( Corneal Cross- linking ile Artık Tedaviniz Çok Kolay!


CROSS-LİNK TEDAVİSİ( CCL) 1970’li yıllarda ilk kez Diş Hekimliğinde Doku biomekanik stabilitesini arttırmak için kullanılmıştır. Bileşikler polimer yan zincirlerinin UVA fotopolimerizasyonu ile çapraz bağlanma sonucu sabitlenmiştir.

DEVAMI

Hilterapi'de %90 Başarı Oranı


Yıllardır vücudunuzdaki ağrılardan şikâyet ediyor ve denediğiniz hiçbir tedavi yönteminden sonuç alamıyorsanız ”Hilterapi” ile tanışmalısınız. Hil Terapi olarak da bilinen HİLT FDA (Amerikan Gıda ve ilaç Dairesi) onaylı bir ağrı tedavisidir. Hilterapi tedavisinin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ve sağlık kuruluşlarınca tasdik edilmiştir. Hastaların ağrılarının geçici olarak değil, kalıcı ve kesin bir şekilde tedavi edilmesini sağlayan Hilterapi, kısa sürede iltihap giderici ve ağrı kesici etki yaratmaktadır.

DEVAMI

Çip Bebek Yöntemi ile Gebelik Oranları 1.5 Katına Çıktı


Harvard Üniversitesi'nde bir Türk profesör tarafından geliştirilen ve Türkiye'de aynı zamanda uygulanmaya başlayan 'Mikro Akışkan Çip' teknolojisi gebelik oranlarında yüksek başarı oranı olan etkin bir yöntemdir.

DEVAMI

Trifocal Göz İçi Mercekler ile Kartal Gibi Görün!


Katarakt Tedavisinde Trifokal göz içi mercekler ile uzağı ve yakını iyi görmeyi sağlarken aynı zamanda orta mesafede de iyi bir görüş sağlamak amacıyla geliştirilmiş lenslerdir. Detaylı Bilgi ve Randevu İçin 0422 323 23 23

DEVAMI

Sinüzit Ameliyatında Kısa sürede iyileşme Güvenilir Sonuç...


Shaver yöntemi, tüm dünyada kullanımı yaygınlaşan ve endoskopik sinüs cerrahisinde özellikle polipli sinüzit hastalığında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Cerrahi sırasında hastalıklı dokuların ortamdan uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Shaver sinüs kanallarının genişletilmesinde hassas bir çalışma sağlarken sorunlu bölgelerin daha güvenilir temizlenmesini sağlar.

DEVAMI

LASİK Tedavisi ile Saniyeler İçinde Gözlüklerinizden Kurtulun...


Lasik yönteminde, gözler damla ile uyuşturulduktan sonra lazer yapılır. Bir göz için yaklaşık 4-5 dakika süren operasyon esnasında hasta acı hissetmez. Hasta aynı gün normal hayatına geri döner.

DEVAMI

Radyofrekans yöntemi ile kanamasız ve ağrısız bademcik ameliyatı!


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ameliyatların daha kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi söz konusu oluyor. Bu alanda bademcik ameliyatlarında kullanılan radyofrekans yöntemi ile kanamasız ve ağrısız cerrahi işlem gerçekleşmektedir.

DEVAMI