Gözde Akademi Hastanesi Kendini Aştı!

2194 Gün Önce


Malatya'da birçok ilkle imza atarak, sağlık hizmetlerinde önemli adımlar atan Gözde Akademi Hastanesi, hasta konforunu da sağlamak amacıyla çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

  Hastane, annelerin daha ferah bir ortamda hizmet almaları adına düzenlemelerde bulundu. Anne adayların VİP olarak evlerinden alınmasından, konforlu odada hamilelik dönemlerini geçirme amacıyla önemli bir düzenleme yaptı.

  Gözde Akademi Hastanesi Müdürü Dr. Hasan Tuncer, doğum yapacak anne adaylarına yönelik olarak Papyrus Tasarım ve Organizasyon ile birlikte yapmış oldukları yeni konsepti hayata geçirdiklerini ifade etti.

  Tuncer, Malatya'nın sağlık şehri olarak anıldığını, bu kapsamda da nitelikli sağlık hizmeti verilmesinin çok önemli olduğunu belirterek, "Hastanenin altyapısında nitelikli sağlık hizmetlerini ön plana çıkartırken, özel hastane olarak birde otelcilik hizmetlerini en iyi şekilde vermemiz gerekiyor" dedi.

  Anne adaylarının normal bir süreç olan doğum sürecini rahatça yapabilmelerini sağlamak adına önemli bir düzenleme yaptıklarını dile getiren Tuncer, anne adaylarının daha ferah bir ortamda hizmet almalarını sağlamayı amaçladıklarını dile getirdi.

  Tuncer, "Anne ve bebeğin mutlu anlarına en iyi şekilde katkı sunmak istiyoruz. Bu nedenle de hastane içerisinde bir düzenleme yaptık. Kuaförlük hizmetinden, annenin evden VİP olarak alınıp, hastaneye gelmesi ve doğum sonrası da evine kadar eşlik edilmesi dahil paketler oluşturuldu. Hamilelik dönemi normal bir sağlık sürecidir. Hastanede anneleri hasta psikolojisinden çıkarıp, bunun normal bir süreç olarak ön plana çıkarılmasını amaçladık" diye konuştu. 

 

 Etiketler: gözde akademi hastanesi