0232 458 20 20

Somon DNA’sıyla Gelen Güzellik

Cildim ışıl ışıl ve pürüzsüz görünsün, makyaj yapmadan rahat rahat sokağa çıkabileyim diyenler için son yenilik somon DNA aşısı.

Biz Sizi Arayalım

Telefon Numaranızı Bırakın,
Randevu Talebiniz İçin Biz Sizi Arayalım.


 

Somon DNA aşısı cilt yenilemede yepyeni ve yaratıcı bir yaklaşım sunan bir işlem.Uygulama 2 hafta ara ile yapılıyor ve hemen ertesi günden itibaren etkisi hissedilebiliyor.

Yaşlanma sürecinde cildin kendi doğal hyaluronik asit üretimi azalır, cildin sıkılığını ve elastikiyetini sağlayan iki ana madde olan kolajen ve elastin sentezi yavaşlar ve sonuç olarak cilt donuk, sağlıksız, sarımtırak renkli ve yaşlı görünmeye başlar. İnsan cildindeki eksilen bu proteinleri tamamlayabilen en doğal kaynağın da somon balığından elde edilen polinükleotidlerin olduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Somon DNA aşısı cilt yenilemede yepyeni ve yaratıcı bir yaklaşım sunan bir işlem. Bu uygulamada elastin, kolajen ve fibronektin gibi bağ dokusu elemanlarının yeniden yapılmasını sağlayan somon DNA ekstratı, cildin nem ihtiyacını karşılayan ve cildin doğal yapısında da bulunan hyalüronik asit adı verilen madde ile birlikte aşamalı olarak cilde verilir.

Somon DNA’sıyla Gelen Güzellik

Uygulamalar 2 hafta ara ile uygulanır, her bir uygulama sadece 20-30 dakika sürer ve kişi uygulamadan hemen sonra cildinde herhangi bir belirti olmadan günlük yaşamına devam edebilir. Uygulamanın ertesi gününden itibaren her sabah daha yeni bir cilt ile güne başlanılır. Yapılan her seansta cildin yapısı güçlenerek, elastikiyet ve sıkılığı artar, güneş ışınlarına bağlı meydana gelen hasar engellenir ve cildin nem dengesi düzenlenir. Böylece cildin doğal biorevitalizasyonu ile sağlıklı, pürüzsüz ve aydınlık bir cilde sahip olan kişi yepyeni bir enerji ve ışıltı kazanır.

Tüm bu olumlu etkiler yaklaşık 12 ay boyunca devam eder. Somon DNA aşısı her yaştan kişiye uygulanabiliyor. Olgun ciltlerde yılların etkilerini geri almak amacıyla kullanılırken, genç ciltlerde cildin sağlığını korumak ve pürüzsüz olmasını sağlamak için kullanılabilir. Yenilenmiş ve canlı el görünümü, göz çevresinin aydınlatılması, şişlik ve koyu halkaların giderilmesi, sivilce izlerinin ve çatlakların tedavisi, saç dökülmesinin engellenmesi gibi farklı amaçlarla da kullanılabilir.

 

Cildim ışıl ışıl ve pürüzsüz görünsün, makyaj yapmadan rahat rahat sokağa çıkabileyim diyenler için son yenilik somon DNA aşısı.