Hızlı Arama

Arama yapmak için anahtar kelime giriniz

Gözde Haberler

Some content in menu

Hızlı Arama

Arama yapmak için anahtar kelime giriniz
Haberler


8 Mart Dünya Emekçi̇ Kadınlar Günü


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü Kadın Çalışanlarımız ile Kutladık

DEVAMI

Yaş İlerledi̇kçe Prostat Kanseri̇ Ri̇ski̇ Artıyor


Prostat kanseri özellikle yaş alımıyla birlikte görülme riski artan ve oldukça sık görülen bir hastalıktır. 50 yaş üstü erkeklerde gelişme riski daha yüksek olan prostat kanserinden korunmak için rutin kontrollerin aksatılmaması oldukça önemlidir.

DEVAMI

Ergenli̇kte Beslenmeni̇n Önemi̇


Ergenlik dönemi kızlarda 10-12 yaşlarında, erkeklerde ise 11-14 yaşlarında başlayan ve 18 yaşına kadar devam eden

DEVAMI

1 Aralık Dünya Aids Günü


AIDS'siz bir dünya yaratmak için en güçlü silahımız farkındalık yaratmaktır. AIDS ile mücadelede

DEVAMI

Ari̇tmi̇ Nedi̇r?


Sık sık bayılma sorunu yaşıyorum nedeni ne olabilir diye düşünüyorsanız aritmi sağlık sorunu hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızda fayda var.

DEVAMI

Yeni̇ Nesi̇l Skolyoz Tedavi̇si̇


Sağlıklı bir omurgada tüm omurların dizilimi aynı doğrultuda olmalıdır, omurların diziliminde sağa veya sola bir eğrilik çıkması durumuna Skolyoz (Omurga Eğriliği) denilmektedir.

DEVAMI

Tumt Tedavi̇si̇ Nedi̇r?


TUMT (Prostatın Transüretral Radyo Frekans Tedavisi) mikrodalga enerjisi kullanarak prostat dokusunun parçalarını küçültmek veya iltihaplı dokuyu ortadan kaldırmak için uygulanan bir tedavi yöntemidir.

DEVAMI

Prostat Hastalıkları Ve Beslenme İli̇şki̇si̇


Dengeli beslenme vücudun genel sağlık bütünlüğünün korunması için büyük önem taşımaktadır. Yapılan araştırmalarla

DEVAMI

Anti̇kor Testi̇ Ve Pcr Testi̇ Hangi̇ Durumlarda Yapılmalı?


Antikor testi ve PCR testi bugünlerde en sık duyduğumuz kelimeler arasında yer almaya başladı. Dünya genelinde etkileri şiddetle hissedilen koronavirüs pandemisiyle hayatımıza giren bu testler

DEVAMI

Prostat Hastalığında Ameli̇yatsız Tedavi̇ Dönemi̇


İleri yaşı nedeniyle narkoz alması sakıncalı olan 84 yaşındaki prostat hastası Yusuf Şenleten, Özel Gözde İzmir Hastanesi’nde uygulanan mikrodalga termoterapi (TUMT) yöntemiyle sağlığına kavuştu.

DEVAMI

Gözde Grubu'ndan Kuşadası'na Dev Yatırım


Gözde Grubu Kuşadası'nda gerçekleştirdiği 30 milyon dolarlık dev yatırımla bölgenin en kapsamlı ve donanımlı hastanesini faaliyete geçirdi.

DEVAMI

Anne Adaylarına Hayati̇ Uyarılar


Özel Gözde İzmir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Feyza Ağaca Güler, hamilelik süresinde anne ve bebek sağlığını koruyacak önemli açıklamalarda bulundu.

DEVAMI

Gözde İlaç Dünyada Bi̇r İlke İmza Attı


Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, grup bünyesinde hizmet veren Gözde İlaç'ın geliştirdiği Endemesis adlı burun spreyiyle, kanser hastalarının koku hassasiyeti ve hamile kadınların kusma problemine kalıcı çözüm

DEVAMI

Menopoz Sonrasi̇ Her Kanama İncelenmeli̇


Özel Gözde İzmir Hastanesi Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Feyza Ağaca Güler, menopoz sonrası rahimde meydana gelen her kanamanın, mutlaka uzman bir doktor tarafından incelenmesi gerektiğini söyledi. Dr. Güler, “Gerçekleşen her kanama mutla

DEVAMI

Yanlış Sünnet Bi̇r Ömrü Etki̇li̇yor


Özel Gözde İzmir Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ersin Konyalıoğlu, yanlış bir sünnetin bir ömrü etkileyebildiğini söyledi.

DEVAMI

30 Yıllık Böbrek Taşına Veda Etti̇.


İzmirli Gülter Arslan ameliyat korkusu nedeniyle otuz yıl böbreğinde ceviz büyüklüğündeki taşla yaşadı.

DEVAMI

Sünnet Ci̇ddi̇ Bi̇r Operasyondur.


Sünnet Nedir? Dünya genelinde her 3 ya da 4 erkekten birinin sünnetli olduğu tahmin edilmektedir. Dünyadaki en eski ve en sık yapılan operasyon olan sünnet, bir erkeğin hayatındaki ilk ve belki de son ameliyatı olacaktır.

DEVAMI

Ameli̇yatsız Zayıflamada Etki̇n Yöntem Mi̇de Balonu Uygulaması


OBEZİTE TEDAVİSİNDE MİDE BALONU UYGULAMASI NEDİR? Mide balonu uygulaması beslenme alışkanlığını değiştirerek daha az gıda tüketimi sağlamak, dengeli ve sağlıklı beslenme davranışı oluşturmayı kolaylaştırmak amacıyla, midede bir dolgunluk...

DEVAMI

Her On Kadından Bi̇ri̇ Vaji̇nusmus


Kadın Doğum Uzmanı Dr. Feyza Ağaca, Türkiye’de her on kadından birinde vajinusmus hastalığının görüldüğünü söyledi.

DEVAMI

Kadın Hastalıkları Uzmanından Kadınlara Menopoz Uyarısı


Özel Gözde İzmir Hastanesi doktorlarından Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Feyza Ağaca Güler, Türkiye’de menopoz yaşının 48 ile 52 yaş aralığında olduğunu açıkladı.

DEVAMI

Gözde Sağlık Grubu Kanser İle Mücadele Sosyal Sorumluluk Projesi̇'ni̇ Hayata Geçi̇rdi̇.


Kuşadası Belediyesi ve Gözde Kuşadası Hastanesi işbirliğiyle uzman hekimler eşliğinde Kanserle Mücadele Farkındalık semineri gerçekleştirildi.

DEVAMI