ANA SAYFA > İNSAN KAYNAKLARI
 İnsan Kaynakları Politikası

 
 
  Gözde Grubuna nasıl iş başvurusunda bulunabilirim?
Gözde Grubunda oluşabilecek kariyer fırsatları için web sayfamızda bulunan cv bankamızdan ya da size en yakın hastanemizde iş başvuru formumuzu doldurarak, kendinize uygun bulduğunuz pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

  Gözde Grubunda staj imkanı var mıdır? Staj başvurusunu nasıl yapabilirim
Gözde Grubu öğrencilere staj imkanı sağlamayı ve dolayısıyla iş hayatına hazırlamayı en büyük sosyal görevlerinden biri olarak kabul etmektedir. Hemşirelik hizmetleri ve İdari Birimler için yaz ve kış dönemlerinde öğrencilere çeşitli departmanlarımızda staj imkanı sağlamaktayız. Staj başvurunuzu "Başvurular" alanından özgeçmişinizi oluşturarak çalışmak istenilen bölüm alanına "Stajyer" seçeneğini işaretleyerek yapabilirsiniz.

  Gözde Grubunda part-time çalışma imkanı var mıdır?
Gözde Grubunun çeşitli kadrolarında part-time çalışma imkanı mevcuttur. Part time iş imkanları, "Açık Pozisyonlar" sayfasında yayınlanmaktadır.

  Gözde Grubunda çalışanlara yönelik eğitim planlaması nasıldır?
Gözde Grubu, işe yeni giren her çalışanına, pozisyon ve işin niteliğine uygun dört gün süreyle işe uyum sağlama (Kurumsal Oryantasyon) eğitimi verdikten sonra iş başı yapılmasını sağlamaktadır. Eğitim programları zorunlu ve seçmeli eğitimler olmak üzere tüm çalışanları kapsayacak şekilde planlanmaktadır.

DOĞRULAMA KODU
 
 
 
     
 
 
Bizi Takip Edin
   
     
 
 Son Güncelleme : 2016-04-11 08:47:42